“Poctivé hamburgery s tradicí”

Máte zájem o práci v Big Burgeru?

Máte zájem pracovat v dobrém kolektivu? Chcete si vydělat peníze a pracovat s radostí a chutí? Vyplňte dotazník uvedený níže, pokud nás zaujmete, budeme Vás rádi kontaktovat. Dejte nám vědět, ať už máte zájem o práci, a nebo brigádu.

Dotazník

Vaše jméno Telefon Dosažené vzdělání
Základní Středoškolské Vysokoškolské
Váš email Forma práce
Hlavní pracovní poměr Vedlejší pracovní poměr
Požadovaná pozice
Vedoucí směny Obsluha + kuchyně
Vlastní text (nepovinné) Nahrajte životopis (PDF, DOC)

Aktuality

Big Burger News PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE DO MLADÉHO KOLEKTIVU. VÍCE INFORMACÍ NA PRODEJNĚ DENNĚ OD 8-14HOD.

Big Burger News Nepřehlédněte naší vychlazenou novinku: Nyní se může s žízní pořádně vypořádat i ten, komu nevyhovují perlivé nápoje. V každém menu můžete mít i citronový ledový čaj. A nejen v menu. Za sympatickou cenu příjemné osvěžení.

Big Burger News Víte o tom, že si jakékoliv jídlo od nás můžete objednat a nechat zavézt domů, či do práce? Ve všední den od 10,30 - 20,30 hod a o víkendu až do 22,30 hod. Proč si nedopřát Váš oblíbený hamburger doma v klidu u tv a nebo s kolegy o polední přestávce? Objednávky na tel. 732 944 791 a nebo na www.rozvozplzen.cz/

Big Burger News Dva tradiční cheeseburgery, běžné hranolky a nápoj 0,5l. Pro jedlíky, pro ty kterým vyhládlo po náročné noci a nebo i pro ty, kteří neradi chodí na jídlo sami a navíc chtějí ušetřit. Pro Vás pro všechny tu máme jen za 99 Kč MENU PRO DVA! Dobrou chuť!

Big Burger News Nový Chickenburger! Pořádná porce kuřecích prsou v trojobalu a v sezamové housce. Pečlivě zvolená směs zeleniny a sýru čedar, to vše s lehkou majonézou a barbecue omáčkou. Opravdová pecka s neodolatelnou cenovkou 55 Kč! Přijďte k nám nového Chickenburgera ochutnat!


Newsletter

   

Copyright 2009-2019 Big Burger. Vytvořilo grafické studio Hellodesign.cz.