“Poctivé hamburgery s tradicí”

Nabídka jídel

Hamburgery PREMIUM
 

BBQ Burger 89 Kč

Šťavnaté mleté hovězí maso, slanina, sýr, ledový salát, cibulka, rajče a BBQ omáčka v sezamové bulce.

Připrvujeme
 

Big Burger 119 Kč

Big Burger je opravdu velký kousek, v kterém nechybí vůbec nic. Vyzkoušejte jedinečnou chuť skvěle vyvážené chuti 100% mletého hovězího masa a čerstvé zeleniny.

Připrvujeme
 

Cheeseburger hovězí 75 Kč

100% mleté hovězí maso, ledový salát, rajče a majonézová omáčka...

Připrvujeme
 

Farmer burger 79 Kč

Grilovací sezóna po celý rok...

Připrvujeme
 

Chicken burger 69 Kč

Pořádná porce kuřecích prsou v trojobalu a v sezamové housce. Pečlivě zvolená směs zeleniny a sýru čedar. To vše propojené lehkou majonézou a barbecue omáčkou. Opravdová pecka!

Chickenburger
 

Gril burger 85 Kč

jediný burger z naší nabídky se šťavnatým kuřecím masem, slaninou a cibulkou připraveným na přírodní způsob. Správně zvolená směs zeleniny s jemnou majonézou ještě umocní gurmánský zážitek.

Připrvujeme
 

Jalapeño burger 89 Kč

speciál s pikantní majonézou, plátkem čedaru a papričkami jalapeños.

Připrvujeme
Hamburgery SPECIÁL
 

Tofuburger 45 Kč

Pro ty, kdo maso nemusí, nabízíme chutnou alternativu – vegetariánský burger. Ochutnejte netradiční spojení zeleniny a naší originální omáčky s plátkem TOFU. Změna je život!

Tofuburger
 

Big hermelín 69 Kč

Další opravdu bohatě naplněný bezmasý burger. Smažený hermelín si lze dát i jinak než na talíři. Vyzkoušejte ho!

Bighermelín
 

Sýr burger 69 Kč

U nás čerstvě připravovaný smažený sýr v sezamové bulce dochucený tradiční originální omáčkou a zeleninou. Smažák je česká klasika, kterou ochutnal snad každý.

Sýrburger
Hamburgery KLASIK
 

Speciál burger 59 Kč

Mleté kuřecí maso v dokonalé kombinaci zeleniny a majonézové omáčky nikdy nezklame.

SpecialBurger
 

Menu pro dva 115 Kč

Pro jedlíky, pro ty, kterým vyhládlo po náročné noci a nebo i pro ty, kteří nechodí na jídlo sami a ještě chtějí ušetřit. Pro vás všechny je tu MENU PRO DVA!

Topburger
 

Topburger 39 Kč

Klasický kuřecí hamburger se zeleninou s naší originální omáčkou. Dobrota za pár korun!

Topburger
 

Cheeseburger 40 Kč

Náš absolutně nejoblíbenější burger s naší tradiční originální omáčkou obohacený navíc o sýr čedar. V Plzni prostě nepřekonatelný!

Cheeseburger
 

Hermelínburger 69 Kč

Pro milovníky ušlechtilého sýra se sametovou plísní na povrchu, je tu burger se zapečeným hermelínem a čerstvou zeleninou. Vážně jemná, smetanová záležitost!

Hermelínburger  45 Kč

Aktuality

Big Burger News PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE DO MLADÉHO KOLEKTIVU. VÍCE INFORMACÍ NA PRODEJNĚ DENNĚ OD 8-14HOD.

Big Burger News Nepřehlédněte naší vychlazenou novinku: Nyní se může s žízní pořádně vypořádat i ten, komu nevyhovují perlivé nápoje. V každém menu můžete mít i citronový ledový čaj. A nejen v menu. Za sympatickou cenu příjemné osvěžení.

Big Burger News Víte o tom, že si jakékoliv jídlo od nás můžete objednat a nechat zavézt domů, či do práce? Ve všední den od 10,30 - 20,30 hod a o víkendu až do 22,30 hod. Proč si nedopřát Váš oblíbený hamburger doma v klidu u tv a nebo s kolegy o polední přestávce? Objednávky na tel. 732 944 791 a nebo na www.rozvozplzen.cz/

Big Burger News Dva tradiční cheeseburgery, běžné hranolky a nápoj 0,5l. Pro jedlíky, pro ty kterým vyhládlo po náročné noci a nebo i pro ty, kteří neradi chodí na jídlo sami a navíc chtějí ušetřit. Pro Vás pro všechny tu máme jen za 99 Kč MENU PRO DVA! Dobrou chuť!

Big Burger News Nový Chickenburger! Pořádná porce kuřecích prsou v trojobalu a v sezamové housce. Pečlivě zvolená směs zeleniny a sýru čedar, to vše s lehkou majonézou a barbecue omáčkou. Opravdová pecka s neodolatelnou cenovkou 55 Kč! Přijďte k nám nového Chickenburgera ochutnat!


Newsletter

   

Copyright 2009-2019 Big Burger. Vytvořilo grafické studio Hellodesign.cz.